Kenzel

Ride Phantom

 

NOVINKA V DETSKOM CYKLOSVETE - SVETIELKUJÚCE ODRÁŽADLO RIDE
PHANTOM!

Predstavujeme Vám nové odrážadlo Ride Phantom, ktoré je komplexným balíčkom zábavy a športového prostriedku pre dieťa od útleho veku s jednoduchou obsluhou a cieľom ponúknuť mu motiváciu brať pohyb ako súčasť každodennej aktivity.

Odrážadlo je vyrobené z pevného polykarbonátu a je osadené na kolesách veľkosti 12", na ktorom si dieťa rýchlo osvojí prirodzenú rovnováhu. Odrážadlo tvoria dve LED svietidlá, ktoré výborne plnia aj bezpečnostnú funkciu a dieťa bude na ceste dobre viditeľné, plášte s dušou a hliníkové ráfiky. Je tiež vybavené ľahko uchopiteľnými gumenými rukoväťami, ako aj veľmi pohodlným sedlom s praktickým úchytom, vďaka ktorému môžu rodičia uchytiť odrážadlo a dieťa tak ľahšie nadobudne istotu. Jednoducho nastaviteľné sedlo a výška riaditok zaručuje, že odrážadlo zostane veľkou zábavou na dlhé obdobie pre rastúce deti, ale aj to, že sa vyhnete stresu pri nastavovaní, čo ocenia najmä rodičia, ktorí poznajú raňajšie chystanie detí do materských škôl alebo na poobedňajšiu prechádzku. Toto odrážadlo hlása praktickosť nadovšetko!

 

ODRÁŽADLO, KTORÉ ROZSVIETI KAŽDÝ DEŇ

Nový cykloparťák je dostupný v zelenom, bielom, modrom a červenom podsvietení. Na ráme sa nachádzajú dva osvetlovacie spínače, ktoré sa zapínajú jednoduchým stlačením tlačidla, takže sú úplne ideálne pre obsluhu dieťaťom.

VZÁCNY ČAS JE TEN S RODINOU

Najlepšie strávené chvíle sú tie, ktoré strávite so svojou rodinou. Tej, môžete venovať kvalitný čas po celý rok. Počas cyklovýletov s partnerom a svojimi deťmi spoznáte nové miesta, oddýchnete si a prežijete krásne dni plné smiechu a nových zážitkov.

Ride Phantom je využiteľným a atraktívnym darčekom, ktorý bude Vaše dieťa tešiť po celý rok. ZAKÚPITE V KAŽDOM DOBROM CYKLOOBCHODE PO CELOM SLOVENSKU.

VIAC INFORMÁCII O PRODUKTE RIDE PHANTOM NÁJDETE NA WWW.KENZEL.SK
OBJEDNÁVKY ONLINE POSIELAJTE NA CONCEPTSTOREBA@KENZEL.SK

VIDEO: https://vimeo.com/178220946