Kenzel

KENZLÍK

Posledný májový víkend si mohli všetci malí bikeri so svojimi rodičmi prísť zašportovať do KENZEL DETSKEJ ZÓNY, ktorá bola k dispozícii v rámci Bikefestu, ktorý sa tradične ako po iné roky konal v bikecentre Kálnica. Počasie nám veľmi prialo a tak si mohli všetci dosýtosti zašportovať, zasúťažiť a odniesť si okrem bohatého cyklo zážitku aj pekné ceny.

Detičky vítal náš nový maskot Kenzlík. On má deti veľmi rád a tak ich povzbudzoval pri všetkých atrakciách, ktoré boli pre nich nachystané. Najväčšej obľube sa tešila zábavná dráha s vlnami a zákrutami Pumtrack – jazda odvahy, na ktorej detičky šantili celý víkend. Nechýbala Kenzlíkova dráha zručnosti, Mini dual slalom rýchlosti či Kenzlíkova cyklodielňa, kde Kenzlík preveril vedomosti našich najmenších o bicykloch.

Celou KENZEL DETSKOU ZÓNOU sa v sobotu niesli pesničky pre (ne)poslušné deti. Malým bikerom prišiel zaspievať Miro Jaroš, ktorý ochotne každému záujemcovi daroval svoj podpis. Tento deň bol pre Kenzlíka špeciálny, všetci mini bikeri a bikerky ho v sprievode Mira Jaroša pokrstili, Kenzlík bol vtedy šťastný – prešťastný.

Po príjemnom vystúpení nasledovali veľké KENZEL preteky na odrážadlách. Povzbudzovali malí i veľkí a tí najrýchlejší boli odmenení krásnymi vecnými cenami.

 

Počas celého víkendu bol o KENZEL DETSKÚ ZÓNU veľký záujem veď nás navšívilo takmer 500 detičiek. Kenzlík sa veľmi radoval pri pohľade na spokojné a usmiate tváre detí a už sa teší spoločne so svojím timom, keď sa s deťmi uvidí.

Vybav sa doplnkami od Kenzlíka: 

Zahraj sa s pexesom od Kenzlíka:  

Stiahni si omaľovánku Kenzlíka:

Stiahni si jednotlivé strany z knižky Kenzlíka v .jpg: