Kenzel

Detail

12 sep 2015

Tie najlepšie momenty z BAJKOVAČKY JASNÁ 2015

Druhú septembrovú sobotu sa KENZEL lúčil s letom na skvelej akcii pod názvom BAJKOVAČKA JASNÁ 2015. Všetky rodinky či bikeri, ktorí prišli určite neľutovali, pretože program bol naozaj bohatý.

 


Na rodinky s deťmi bola pripravená obľúbená 
KENZEL Detská zóna so stanovišťami, kde si otestovali zručnosť a šikovnosť, ale aj cyklodielnička, kde sa dobre zabavili, niečo nové sa naučili a nechýbalo ani obľúbené maľovanie na tvár. Maskot Kenzlík na detičky od rána vyčkával a veľmi sa tešil, že si s nimi mohol zatancovať na Pesničky pre ( ne ) poslušné deti od Mira Jaroša, ktoré odštartovali tento príjemný, septembrový deň, ktorý pokračoval v znamení zábavy a dobrodružstiev. V poobedňajších hodinách sme povzbudzovali detičky na KENZEL Detskom slalome, kde súťažili o vecné ceny.

Bikeri sa mohli zapojili do historicky prvého hromadného zjazdu z Chopku. Nielen zo Slovenska, ale zúčastnili sa pretekári z Ruska, Česka a Poľska. Na stupienok víťazov vystúpil náš jazdec z KENZEL T.N.V. Racing Teamu 26 ročný Lukáš Plátek, ktorý Chopok zdolal za neuveriteľné 4 minúty a 58 sekúnd.
Trať s dĺžkou 5175 metrov, prevýšením 970 metrov mala svoj začiatok z Chopku z výšky 2004 m.n.m. a cieľová rovinka bola v lokalite Záhradky v nadmorskej výške 1028 metrov.

Videoreportáž si môžete pozrieť TU: http://velkenoviny.joj.sk/<wbr></wbr>noviny-archiv/2015-09-12-<wbr></wbr>noviny-tv-joj.html   ( nájdete v čase 28:39 ).

Ďalšia súťaž na Bajkovačke Jasnej pod názvom RIDE&FLY nebola o nič menej adrenalínová. V súťaži v skokoch opäť víťazil KENZEL T.N.V. Racing Team a 3. miesto si odniesol sympatický jazdec Adam Milo. 

Celý deň bolo k dispozícii testovanie KENZEL bicyklov, takže malí či veľkí si na trati mohli vyskúšať a otestovať modely 2016 ako KENZEL Raven, BLACKJACK či KJÚ:

Tento deň bol nielen bohatý na program, ale aj zážitky a už teraz sa tešíme na pokračovanie znovu o rok, ale ešte predtým prinášame fotogalériu z najlepších momentov BAJKOVAČKY JASNEJ 2015.