Kenzel

Detail

15 okt 2015

Spolupráca KENZEL a OA Nevadzova

Keď nás oslovili z Obchodnej akadémie z Nevädzovej v Bratislave, aby sme sa stali partnerom pre ich cvičnú firmu Old City Bike, s ktorou budú súťažiť s ostatnými strednými školami na Slovensku i po Európe rozhodli sme sa týmto milým študentom pomôcť a ich projekt nás veľmi nadchol. 
Jedna z príprav na výstavu bola aj návšteva Hurbanova priamo v sídle našej firmy. Študentom sme odhalili niečo z výroby našich bicyklov, marketingu a odprezentovali históriu spoločnosti. Počas dňa si porobili v našom fotoateliéry množstvo zaujímavých fotiek.

Dojmy očami študentov: 
" Návšteva dopadla nad naše očakávania, všetci k nám boli veľmi milí a ochotne nám porozprávali o vzniku a histórii ich rodinnej firmy KENZEL a oboznámili nás s výrobou bicyklov. Boli sme nadšení. Nikdy by sme si neboli mysleli, že za výrobou jedného bicykla stojí tak veľa práce. Firma KENZEL nám poskytla ateliér, v ktorom vznikli fotky na prezentáciu našej firmy. "

Veríme, že zo spolupráce si odniesli skúsenosti, ktoré im pomôžu pri prezentovaní našich výrobkov počas 18. ročníka Medzinárodnej výstavy cvičných firiem, ktorá sa bude konať 5. a 6. novembra 2015 v priestoroch Incheba Haly A. O.