Kenzel

Detail

07 sep 2016

Novinka - Svetielkujúce odrážadlo Ride Phantom

NOVINKA V DETSKOM CYKLOSVETE - SVETIELKUJÚCE ODRÁŽADLO RIDE 
PHANTOM! 

Predstavujeme Vám nové odrážadlo Ride Phantom, ktoré je komplexným balíčkom zábavy a športového prostriedku pre dieťa od útleho veku s jednoduchou obsluhou a cieľom ponúknuť mu motiváciu brať pohyb ako súčasť každodennej aktivity.

Odrážadlo je vyrobené z pevného polykarbonátu a je osadené na kolesách veľkosti 12", na ktorom si dieťa rýchlo osvojí prirodzenú rovnováhu. Odrážadlo tvoria dve LED svietidlá, ktoré výborne plnia aj bezpečnostnú funkciu a dieťa bude na ceste dobre viditeľné, plášte s dušou a hliníkové ráfiky. Je tiež vybavené ľahko uchopiteľnými gumenými rukoväťami, ako aj veľmi pohodlným sedlom s praktickým úchytom, vďaka ktorému môžu rodičia uchytiť odrážadlo a dieťa tak ľahšie nadobudne istotu. Jednoducho nastaviteľné sedlo a výška riaditok zaručuje, že odrážadlo zostane veľkou zábavou na dlhé obdobie pre rastúce deti, ale aj to, že sa vyhnete stresu pri nastavovaní, čo ocenia najmä rodičia, ktorí poznajú raňajšie chystanie detí do materských škôl alebo na poobedňajšiu prechádzku. Toto odrážadlo hlása praktickosť nadovšetko!

 

ODRÁŽADLO, KTORÉ ROZSVIETI KAŽDÝ DEŇ 

Nový cykloparťák je dostupný v zelenom, bielom, modrom a červenom podsvietení. Na ráme sa nachádzajú dva osvetlovacie spínače, ktoré sa zapínajú jednoduchým stlačením tlačidla, takže sú úplne ideálne pre obsluhu dieťaťom. 

LIGOTAVÉ VIANOCE S RIDE PHANTOM 

Mnohí spomíname na letné dni, ktoré tu naozaj boli len nedávno a len čísla v kalendári svedčia o tom, že sa v plnej sile blížia sviatky, kedy máme jedinečnú možnosť obdarovať tých, na ktorých nám najviac záleží. Vianočné sviatky však nie sú len o darčekoch, ale sú najmä o čase strávenom so svojou rodinou. Tej môžete venovať kvalitný spoločný čas po celý rok. Počas cyklovýletov s partnerom a Vašimi deťmi spoznáte nové miesta, oddýchnete si a prežijete krásne dni plné smiechu a nových zážitkov. 

Ride Phantom je využiteľným a atraktívnym darčekom pod vianočný stromček, ktorý bude Vaše dieťa tešiť po celý rok. ZAKÚPITE V KAŽDOM DOBROM CYKLOOBCHODE PO CELOM SLOVENSKU. 

VIAC INFORMÁCII O PRODUKTE RIDE PHANTOM NÁJDETE NA WWW.KENZEL.SK 
OBJEDNÁVKY ONLINE POSIELAJTE NA CONCEPTSTOREBA@KENZEL.SK

VIDEO: https://vimeo.com/178220946