Kenzel

Detail

27 jún 2016

KENZEL na Karpatskom triatlone 2016

V dňoch 18. a 19.6. 2016 sa uskutočnil prvý ročník triatlonu pod názvom KARPATSKÝ TRIATLON 2016 s medzinárodnou účasťou na stredných tratiach 1200m - 60 m - 20 km.

Preteky štartovali v malebnej oblasti malokarpatského podhoria v obci Lozorno pri vodnej nádrži s najkrajšou panorámou na impozantné pohorie, len 15 minút od Bratislavy. Pri vodnej nádrži sa nachádzal štart, cieľ, ale aj naše KENZEL zázemie, kde si diváci a súťažiaci mohli pozrieť a zakúpiť náš sortiment doplnkov.

Karpatský triatlon priniesol jedinečnú cyklistickú časť, ktorá bola uzatvorená v dĺžke 60 km s trasou cez Pezinskú babu a Biely kríž s celkovým prevýšením 800 m. Takto uzatvorený cyklistický úsek sa podarilo zorganizovať po prvý krát v histórii slovenských triatlonových pretekov.

O bicykle sa postarali KENZEL cykloservisáci, ktorí boli pripravení na štarte v KENZEL stane a na 36tom kilometri.

Môžeme konštatovať, že prvý ročník tohto podujatia bol mimoriadne úspešný a naše uznanie si zaslúžia všetci tí, ktorí sa do tejto akcie zapojili.