Kenzel

Detail

07 jún 2016

Fotoreportáž: KENZEL Detská Zóna - Kráľovstvo Kolieskovo - Bikefest 2016

Posledný májový víkend tradične odštartoval najväčší cyklofestival na Slovensku Bikefest 2016 v Kálnici neďaleko od Nového Mesta nad Váhom. Nesmeli sme samozrejme chýbať ani my, ako hlavný partner tohto festivalu.

Po úspechu v minulom roku sme sa pripravovali naozaj zodpovedne, aby sme návštevníkom novej a väčšej KENZEL Detskej Zóny pripravili opäť víkend plný zážitkov. Od piatku 27. mája sa deti i dospelí mohli tešiť na rozprávkové Kráľovstvo Kolieskovo 2016, ktoré objavovali spolu s našim maskotom KENZLÍKOM. Každý, kto zavítal do detskej zóny sa mohol stať na chvíľu krásnou princeznou či odvážnym princom, ak sa odfotil v pripravenej fotostene, ktorá bola tento rok novinkou.

Počas trasy plnej hier a prekvapení si deti mohli vyskúšať nové atrakcie, kde sa dosýtosti vybláznili. Zahrali sa v úplne novej KENZEL Fun Zóne, čakali na nich trampolíny, fitlopty, hod loptičkou, skok cez kruhy, skok vo vreci  a neposlednom rade veľká futbalová aréna, ktorej sa tešili nielen chlapci, ale aj dievčatá.

Cyklodielňa slúžila nielen ako úkryt pred ostrým slniečkom, ale počas dňa si každé dieťa mohlo vyrobiť svoj vlastný semafór, nakresliť nám niečo na pamiatku a ako darček si odniesť zábavno edukačnú knižku plnú hier "S Kenzlíkom na bicykli" a pastelky. A to nebolo všetko! Deti sa celý víkend menili na psíkov Kenzlíkov, lienky, princezné a mnoho iných bytostí, ktoré im ochotne nakreslila na tvár naša šikovná Deniska.

Času na oddych veľmi nebolo, a ak sa aj predsa našiel niekto, kto si chcel oddýchnuť, v novej Oddychovej Zóne sme preňho pripravili relaxačný raj.

Naši malí cyklisti sa mali možnosť zúčastniť pretekov na obľúbenom pumptracku počas celého víkendu v štyroch rôznych vekových kategóriách. Piatkové popoludnie sme odštartovali skupinu detí od 8-10 rokov a v sobotu sme súťažili v troch vekových kategóriách a to vo veku 6-7 rokov, 4-5 rokov a 2-3 roky. Zúčastnilo sa viac ako 100 detí a je vidieť, že na Slovensku nám vyrastá šikovná generácia.

Tak čo, bolo to tento rok Bikefestické? :)

Už teraz sa tešíme na KENZEL Detskú Zónu 2017!